Дамски аналогов часовник Q&Q - C04A-018PY
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : C04A-018PY
  • : Дамски
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Часовникът е произведен от Citizen Watch Co., Ltd.
Японски кварцов механизъм Miyota Cal.2035
Стъкло изработено от минерал кристал
Аналогов циферблат
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.80 мм.
Дъжлина на верижката: 120 мм.
Широчина на верижката: 18.00 мм.
Тегло: 39 гр.
Водоустойчивост 3 BAR - Минимално напръскване с вода
Часовникът пристига с оригинална кутия на Q&Q
Аналогов циферблат
Метален корпус
Кожена каишка
Диаметър на корпуса: 38.00 мм.
Дебелина на корпуса: 8.80 мм.
Дъжлина на верижката: 120 мм.